YENİ PASTA KURSU PROGRAMI

PASTA KURSU HAKKINDA


               Sevgili hanımlar sizlerden gelen istek üzerine butik pasta eğitimi için bir program hazırladım. Pastacılıkta 2 yılımı doldurmanın ve İstanbul'da özel pasta eğitimi almamında vermiş olduğu bilgi birikimi doğrultusunda sizlerle güzel çalışmalar yapacağımızı düşünüyorum.                        
              Eğitimle ilgili sorularınız ve kayıt için gultengulsun@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Ya da direk telefon numaramdan 0544-5998689 bana ulaşabilirsiniz.

                                YENİ PASTA KURSU PROGRAMI


                                             FİGÜR EĞİTİMİ 250TL.


        Figür kursu yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bu eğitimde tavşan, ayıcık, fil, erkek bebek ve kadın figürlerinin yapımını göstermekteyim. Yapacağınız bir pastanızın üstüne koymak istediğiniz 5 ana figürü bu eğitim sonunda öğrenmiş oluyorsunuz.

                                          KURABİYE EĞİTİMİ 300TL.


       Kurabiye kursu yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bu eğitimde kurabiye hamurunun yapımını, hamurdan  nasıl şekillerin çıkarılacağını ve kurabiyelerinizi değişik şekillerde süslemeyi öğreniyorsunuz. 5 çeşit çalışmamız olacak. Kalp, araba, badi, mini mouse ve çıngırak kurabiyelerinin süslemelerini öğrenip sevdiklerinize artık bu kurabiyelerden yapabileceksiniz.


                                     TEK KATLI PASTA EĞİTİMİ 500TL.


        Pasta kursu 2 gün sürmektedir. İsteğe göre 1 günde de yapabiliriz. Bu eğitimde pasta kremasının yapımını, pasta kekinin yapımını ve pastanızı şeker hamuru nasıl kaplayacağınızı öğreneceksiniz. Kurs bitiminde artık kendi pastalarınızı kendinizin yapabileceğinin garantisini veriyorum. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder