YENİ PASTA KURSU PROGRAMI

PASTA KURSU HAKKINDA


               Sevgili hanımlar sizlerden gelen istek üzerine butik pasta eğitimi için bir program hazırladım. Pastacılıkta 2 yılımı doldurmanın ve İstanbul'da özel pasta eğitimi almamında vermiş olduğu bilgi birikimi doğrultusunda sizlerle güzel çalışmalar yapacağımızı düşünüyorum.                        
              Eğitimle ilgili sorularınız ve kayıt için gultengulsun@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Ya da direk telefon numaramdan 0544-5998689 bana ulaşabilirsiniz.

                                YENİ PASTA KURSU PROGRAMI


                                             FİGÜR EĞİTİMİ 200TL.


        Figür kursu yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bu eğitimde tavşan, ayıcık, fil, erkek bebek ve kadın figürlerinin yapımını göstermekteyim. Yapacağınız bir pastanızın üstüne koymak istediğiniz 5 ana figürü bu eğitim sonunda öğrenmiş oluyorsunuz.

                                          KURABİYE EĞİTİMİ 250TL.


       Kurabiye kursu yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bu eğitimde kurabiye hamurunun yapımını, hamurdan  nasıl şekillerin çıkarılacağını ve kurabiyelerinizi değişik şekillerde süslemeyi öğreniyorsunuz. 5 çeşit çalışmamız olacak. Kalp, araba, badi, mini mouse ve çıngırak kurabiyelerinin süslemelerini öğrenip sevdiklerinize artık bu kurabiyelerden yapabileceksiniz.


                                     TEK KATLI PASTA EĞİTİMİ 500TL.


        Pasta kursu 2 gün sürmektedir. İsteğe göre 1 günde de yapabiliriz. Bu eğitimde bir figür çalışmasıyla beraber pasta kremasının yapımını, pasta kekinin yapımını ve pastanızı şeker hamuru ile nasıl kaplayacağınızı öğreneceksiniz. Kurs bitiminde artık kendi pastalarınızı kendinizin yapabileceğinin garantisini veriyorum. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder